روزانه هزار قتل عمد (سقط جنین) در ایران انجام می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، کبری خزعلی در همایش خانوادگی “مهدی‌یاوری فرزندآوری” که  در ساختمان صبا برگزار شد، با بیان اینکه اگر مسلمانان در جنگ احد، تنگه احد را رها نمی‌کردند مغلوب دشمن نمی‌شدند، افزود: مسلمانان در این جنگ به محض اینکه احساس پیروزی کردند به دنبال غنیمت جنگی رفته و دستور پیامبر(صل الله علیه و آله و سلم) را نادیده گرفتند، این امر موجب شد دشمن به هدف خود دست پیدا کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد: آنچه موجب شکست در جنگ احد شد، خود مسلمانان بودند چرا که ابتدا بدون در نظر گرفتن تصمیم پیامبر(صل الله علیه و آله و سلم) تن به این جنگ داده و سپس در ادامه راه هم‌مسیر با ایشان نبودند.

خزعلی با اشاره به عبرت‌های جنگ احد و با تأکید بر اینکه امروز دستورات رهبر معظم انقلاب باید توسط مردم عملی شود، عنوان کرد: تصمیماتی توسط مردم گرفته شده که رهبر معظم انقلاب موافق آن نبودند اما به نظر مردم احترام گذاشتند، همچنین ایشان روشنگری‌هایی کرده‌اند که اگر مورد توجه قرار نگیرد به سرنوشت جنگ احد دچار خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه امروز ۱۰ درصد جمعیت ایران پیر هستند، ابراز کرد: این آمار در ۲۵ سال آینده تغییر خواهد کرد و همان‌گونه که امروز تعداد جمعیت جوان در کشور آمار بالایی دارد، جمعیت پیر نیز در چند سال آینده بالا خواهد رفت.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: دشمن با نفوذ و برنامه‌ریزی توانسته‌ است در آمار جمعیت ایران تغییر ایجاد کند.

خزعلی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب راه چاره را معرفی کردند و از مردم خواستند به فرزند شیعه که موجب زیاد شدن برکت خانواده است، اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه برنامه‌هایی که با اسم کنترل جمعیت در ایران اجرا شده، با هدف کم شدن جمعیت مسلمانان بوده است، گفت: ۱۵ میلیارد تومان از ردیف بودجه دولت صرف کنترل جمعیت می‌شد که امروز این رقم به ۶ هزار میلیارد تومان رسیده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به برنامه نفوذ به دست نیروهای خودی اشاره کرد و افزود: تشخیص افرادی که در جمعیت ایران تأثیر منفی گذاشته‌اند کار آسانی نیست چراکه این افراد پرچم خاصی ندارند.

خزعلی با بیان اینکه روزانه هزار قتل عمد (سقط جنین) در ایران انجام می‌شود، عنوان کرد: ۶ هزار میلیارد تومان که صرف کنترل جمعیت می‌شود، صرف همین سقط جنین‌ها و عقیم شدن‌هاست که باید این رقم به صفر برسد.

به نام غربالگری به کام سقط جنین!

وی با اشاره به اعلام سازمان ملل مبنی بر اینکه نیازی نیست هیچ کودکی در ایران به دنیا بیاید، ابراز کرد: داروهای جلوگیری از بچه‌دار شدن برای بانوان ۹ تا ۴۵ سال به رایگان توزیع می‌شد. همچنین گروه‌هایی با نام غربالگری وارد بیمارستان می‌شوند و طبق هیچ قانونی سقط جنین را توصیه می‌کنند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به سزارین برای مادران اشاره کرد و گفت: این خود یک روش جلوگیری از باروری است زیرا مادر با سزارین پس از دو یا سه زایمان، توانایی باردار شدن نخواهد داشت.

خزعلی با بیان اینکه سن ازدواج در بین جوانان بالا رفته، ادامه داد: دختران در سن ۲۲ یا ۲۳ سالگی ازدواج می‌کنند این درحالی است که بهترین سن بارداری را ۲۵ سالگی معرفی کرده‌اند یعنی زنان ۲ یا ۳ سال فرصت بارداری دارند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − شش =