امر به معروف شاخصه منتظر واقعی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین علی اسلامی، در جشن سالروز میلاد امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، در مدرسه شهید مصطفی خمینی(ره) تاکستان ضمن تبریک این روز فرخنده، به ویژگی های منتظران در عصر غیبت اشاره کرد و بیان داشت: منتظر واقعی باید در مرحله اول خود، گناه نکند و اگر کسی مرتکب گناه شد، او را امر به معروف و نهی از منکر نماید.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آن چیزی که امروز در بحث غیبت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مطرح بوده، این است که بتوانیم آمادگی بیشتر و همچنین برای تعجیل فرج آن امام بزرگوار بسیار دعا کنیم.

امام جمعه تاکستان خاطرنشان کرد: صدقه دادن برای سلامتی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نیز برای شیعه بسیار مطلوب بوده و به مانند کسی هستیم که برای سلامتی خود و خانواده هر روز صدقه می دهیم که این نشان دهنده دوست داشتن امام غائب است.

حجت الاسلام والمسلمین اسلامی به پیدایش مدعیان دروغین هم اشاره کرد و بیان داشت: متاسفانه به خاطر این که چهره نورانی آن امام بزرگوار را تخریب نمایند، مدعیان دروغین در برخی جوامع ایجاد شده و شیعیان نباید به این مسایل اهمیت دهند، بلکه باید بیشتر به علما و روایات و احادیث در خصوص غیبت و ظهور منجی مراجعه نمایند.

عضو خبرگان رهبری خطاب به طلاب و روحانیون، گفت: شما که سربازان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) هستید، باید به خوبی ابعاد غیبت حضرت و مسئله انتظار را برای آحاد جامعه و جوانان تبیین کنید.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 1 =