ترویج امر به معروف و نهی از منکر از وظایف منتظران واقعی است

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در آمل، حجت الاسلام علی اصغری، استاد حوزه و دانشگاه  در جشن بزرگ میلاد امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)که در روستای شادمحل از توابع بخش دشت شر آمل برگزار شد اظهار داشت: در عید بزرگ و فراگیری قرار داریم که آخرین حلقه امامت است و پیامبر گرامی اسلام فرمودند مصلح جهانی و آن کسی که جهان را از این حالت نفاق، جنگ، ظلم و وضعیت نگران کننده نجات دهد فرزند من و از اسم و شکل من است که قیام می کند.
امام جمعه موقت آمل تصریح کرد: این وجود نورانی اصلاح می کند و سپس از بشارت به سمت انذار می رود.
استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: این امام معصوم همه علوم را بلد است و ۳۱۳ نفر از یاران خاص در دور حضرت هستند و برای هر یک ماموریتی است که دعوت گسترش پیدا می کند.
حجت الاسلام اصغری افزود: همه باید منتظر واقعی باشیم و شرایط را برای ظهور این وجود نورانی آماده کنیم که نیازمند تلاش ها و اهتمام شایسته ما است.
استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: فراهم کردن شرایط لازم برای ظهور ضرورت دارد که اگر خواستار انسان کامل هستیم باید محیط را برای امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آماده کنیم.
وی افزود: منتظر باید حرکت داشته باشد که از جمله آن امر به معروف و نهی از منکر، نماز، عبادت و دیگر امور است و همه باید در این راستا گام برداریم.
حجت الاسلام اصغری بیان داشت: انتظار، تواضعی در برابر حق و نفی ارزش های واهی است که ضرورت دارد راهگشایی برای حکومت اسلامی داشته باشیم و با این کار نه گفتن به همه ستم پیشگان صورت دهیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + دو =