ستاد امر به معروف در شهر آستارا ساماندهی می‌شود 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آستارا، جعفر شفیعی در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر در سالن اجتماعات سپاه ناحیه آستارا، بر ضرورت حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تأکید کرد و اظهار داشت: بحث امر به  معروف و نهی از منکر در سطح کشور ساماندهی شده و جایگاه قانونی برای خود پیدا کرده است.

جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با اشاره به شاخص ترین معروفات و منکراتی در سطح اداره ها مطرح است، تصریح کرد: زرق حلال، حفظ بیت المال، مصرف درست و رعایت انضباط اداری از شاخص‌ترین معروفاتی است که آمران به معروف باید در سطح دستگاه‌های اداری به آن توجه داشته باشند.

این مقام مسئول با بیان اینکه بعضی‌ها امر به معروف و نهی از منکر را تنها در پدیده بدحجابی خلاصه می‌کنند؛ در حالی که حجاب بخشی از بحث امر به معروف و نهی از منکر است، خاطرنشان کرد: از شاخص‌ترین منکرات مطرح در سطح دستگاه‌های اداری می‌توان به پارتی بازی، استفاده شخصی از بیت المال و اسراف اشاره کرد.

شفیعی با اشاره به اینکه افرادی که در تشکیلات امر به معروف و نهی از منکر فعال هستند؛ باید آموزش دیده باشند، اظهار کرد: امیدواریم تمام دستگاه‌های اداری ذیربط با جدیت تمام در بحث امر به معروفات و نهی از منکرات ورود کنند.

جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با بیان اینکه آمران به معروف و ناهیان از منکر باید با مهربانی و اخلاص حسنه در برخورد با منکرات و امر به معروفات رفتار کنند، عنوان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید در اسرع وقت در سطح شهرستان آستارا سازماندهی شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + بیست =