مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی آغاز به کار کرد

 

 

به گزارش خبرگزاری ایرنا عبدالرحیم علیپور گفت: شروع کار مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر به اهتمام تعدادی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به عنوان خیزش مردمی در لبیک گویی به ندای ولی امر مسلمین برای احیاء و اجرای امر به معروف و نهی از منکر شکل گرفته و اساسنامه آن به تائید وزارت کشور رسیده است.

وی بیان کرد: این تشکل مردم نهاد مطابق تفاهم نامه ای تحت حمایت همه جانبه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور قرار دارد و به تبع آن در ۳۱ استان و شهرستان های تابعه نیز به همین شکل فعالیت می کند.

وی اظهارکرد: این انجمن بر اساس اصل هشتم قانون اساسی و نیز مصوبه فروردین ماه ۹۴ مجلس شورای اسلامی که در اردیبهشت ماه همین سال به تائید شورای نگهبان رسید، اقداماتی در رابطه با تذکر لسانی و کتبی انجام می دهد.

مسئول نمایندگی مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی گفت: در همین راستا ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مکاتباتی با آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی رئیس ستاد و سردار محسن کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی برای همکاری با این تشکل مردم نهاد انجام داده است.

علیپور افزود: این انجمن همچنین در نامه هایی جداگانه خطاب به استاندار استان مرکزی، نماینده ولی فقیه در استان و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی این استان همکاری آنان را برای اجرای هر چه بهتر برنامه های مجمع مردمی رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی طلب کرده است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 14 =