گسترش دینمداری توسط زنان باعث مقابله با اسلام ستیزی دشمنان می شود

 

به گزارش خبرگزاری زنان خبر، طهورا نوروزی مشاور امور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در گفت و گو با این خبرگزاری با اشاره به توهین به مقدسات و حرکت های اسلام ستیزانه عنوان کرد: امروز حرکت‌های اسلام ستیزی با هدف مقابله با آموزه‌های دینی و رهایی‌بخش که گستره تأثیرگذاری بالایی را همواره دارد، به‌عنوان حرکت‌های سمبلیک منجر به جریحه‌دار شدن قلب مسلمانان می‌شود.
وی افزود: بر این اساس ستیز با اسلام در قالب حرکت خزنده بهاییت که حامیانی چون رژیم صهیونیستی دارد، باعث شده که فضای توهین به مقدسات ایجاد شود، “شادی صدر” با حرکت اسلام ستیزانه خود و با حمایت افرادی که در طول این سالها از طریق آنها تغذیه می‌شد، نشان داد که تا چه‌اندازه با اسلام دشمنی دارد.
نوروزی ادامه داد: افرادی که ادعای روشنفکری دارند اولین و ابتدایی‌ترین ادبیات روشنفکری را که احترام به مقدسات افراد در جهان است نادیده می‌گیرند، آن هم موضوع مقدسی مثل امام حسین(علیه السلام) که فرا ادیانی است، به‌عبارتی امروز مسیحی و زرتشتی و بسیاری از ادیان زیر پرچم این بزرگوار ارادتمندی دارند و این حرکت‌ها، اقدامات غیرفطری و ضددینی است.
مشاور امور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: بر این اساس موج اعتراض از نقاط مختلف در ارتباط با این مسئله ایجاد شده که جریحه‌دار شدن قلب افراد از طریق وهن مقدساتشان قطعاً تبعات سنگینی را متوجه این‌گونه افراد و جریان‌ها خواهد کرد.
وی در ادامه گفت: نکته قابل تأمل در طراحی این فضا این است که افراد پشت ‌صحنه این جریانات، از زنان به‌عنوان ابزار برای وهن مقدسات استفاده می‌کنند که این خود جای تعجب و پرسش دارد.
نوروزی مطرح کرد: متأسفانه حرکت‌های بهایی‌محوری در چندماه اخیر در سطح رسانه‌ها، فضایی را ایجاد کرده که باید ما بیش از همیشه هشیارانه برخورد کنیم و این هشیاری غیر از اعتقاد و التزام حقیقی به آموزه‌‌های دینی حاصل نمی‌شود .
مشاور امور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: نشر حقیقی اسلام ناب، بزرگترین ضربه به چنین افراد خودفروخته است و طبیعتاً در نقطه مقابل این حرکت‌ها زنان ما بزرگترین ظرفیت در نشر و توسعه دینمداری و مقابله با چنین حرکت‌های غیر‌انسانی خواهند بود.
لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =