باید در عمل ثابت کنیم خدمتگزار هستیم نه با حرف!

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «لاهیجان»، حجت الاسلام احمدعبدالله زاده پاشاکی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لاهیجان که در سالن جلسات فرمانداری و با حضور ایرج ندیمی نماینده لاهیجان در دوره پیشین مجلس شورای اسلامی و روسای ادارت و نهادها برگزار شد، گفت: اصولی که امام خمینی(ره) برای ما به ارمغان آورد تشخیص اسلام ناب از اسلام آمریکایی است، اگر آن روز عده ای متوجه این موضوع نشدند، پس از رحلت ایشان بیشتر این موضوع تبیین شد و به درستی واژه اسلام آمریکای را درک کردند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر لاهیجان با بیان اینکه درکشور و جامعه ای خدمت می کنیم که علاوه بر مزد دنیایی، اجر اخروی هم داریم گفت: استعمارگران، دویست سال تبلیغ می کردند که اسلام برای حکومت داری برنامه ای ندارد ولی امروز خود دشمنان، برخی قوانین جمهوری اسلامی را احسن می دانند و ما این پیشرفت را مدیون حضرت امام خمینی(ره) هستیم.

حجت الاسلام عبدالله زاده با بیان اینکه دستاورد دیگر انقلاب اسلامی این است که بزرگترین شخصیت و بالاترین مقام در کشور، خود را خدمتگزار مردم و جمهوری اسلامی می داند گفت: وقتی امام جامعه، خود را خدمتگزار جامعه می داند من و شما دیگر باید چه بگوئیم.

وی با ابراز ناراحتی و گلایه از برخی روسای ادارات با بابیان این موضوع که متاسفانه در همین جامعه اسلامی، بعضی اوقات می شنویم رئیس اداره در اداره حاضر است ولی به دفتردار خود می گوید که ارباب رجوع را راه ندهید و بگوئید که فردا بیاید گفت: رفتن این ارباب رجوع به روستا و مراجعه مجدد، برای او مصیبتی است. اگر با پدر و مادر ما این کار را بکنند ناراحت می شویم اما خودمان در شبانه روز چندین تخلف این چنینی را انجام می دهیم.

حجت الاسلام عبدالله زاده در ادامه گفت: برنامه اولیه حکومت اسلامی، حاکمان و مسئولان؛ اقامه نماز است. چندین مرتبه به اداره مراجعه می کنیم و متاسفانه می بینیم که رئیس اداره و امام جماعت حضور ندارند و این سهل انگاری از ضعف خودمان است.

وی همچنین تصریح کرد: نسبت به ارزشها، اصول و مواضعی که دین ما و انقلاب اسلامی برای ما تبیین کرده پایبند باشیم.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لاهیجان با بیان اینکه مردم همه ی رفتار و کردار مسئولین را با ذره بین رصد می کنند و انسان خدمتگزار را می شناسندگفت:این مردم از همه ی کارهای ما باخبرهستند و نسبت به عملکرد ما قضاوت می کنند، پس با شعار و حرف زدن نمی شود و باید در عمل هم ثابت کنیم خدمتگزار هستیم.

لینک خبر

One thought on “باید در عمل ثابت کنیم خدمتگزار هستیم نه با حرف!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − چهارده =