ماه رمضان فرصتی طلایی برای تبلیغ امربه معروف ونهی ازمنکر است

به گزارش خبرگزار بسیج بهمن ایمانی‌فرد در جلسه شورای امر به معروف استان اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه‌ای همگانی بوده و این امر یک تکلیف الهی است.

وی با تأکید بر لزوم تشکیل کارگاه‌های مختلف آموزشی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه‌ای الهی و مقدس بوده و تشکیل کارگاه‌های آموزشی گامی مهم در راستای تببین این فریضه دینی است.

ایمانی فرد با اشاره به اینکه ماه رمضان فرصتی طلایی برای تبلیغ امر به معروف و نهی از منکر است گفت: باید کوشش شود که در این ماه به جوانان آگاهی های لازم در مورد مسائل از قبیل  وحدت، محبت، دوستی، خدمت به پدر و مادر، برگزار کردن نمازهای پنج گانه، زکات و غیره داده شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گچساران، توانمندسازی آمران به معروف و ناهیان از منکر را از اهداف تشکیل کارگاه‌های آموزشی عنوان کرد و افزود: طی ماه رمضان تذکر لسانی گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در گچساران انجام می‌شود.

ایمانی‌فرد خاطرنشان کرد: طی سال‌های گذشته با انجام تذکرات لازم با کاهش دو منکر روزه‌خواری و بدحجابی در گچساران روبه‌رو شدیم که امسال نیز این روند برای کسب نتایج مطلوب‌تر در دستور کار ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گچساران قرار گرفته است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =