مشارکت مردم در ترویج معروفات در جامعه ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، محمود الله مرادی ظهر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی انقلابی بر پایه حمایت های مردمی است و از این رو مشارکت مردم در ترویج آموزه های دینی امری واجب است.

این مقام مسئول بیان کرد: ماموریت ستاد امر به معروف و نهی از منکر تلاش در راستای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

الله مرادی یادآور شد: همچنین تلاش در راستای کاهش معضلات اجتماعی و ترویج آموزه های دینی از دیگر تلاش های این نهاد در سطح جامعه و ترویج آن به خصوص در بین جوانان است.

وی ادامه داد: در حال حاضر دشمن با توجه به این مطلب که همیشه در جنگ نرم و جنگ نظامی از ملت ایران شکست خورده است به دنبال ضربه زدن به اعتقادات مردم و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به همین دلیل ما باید هوشیاری و آمادگی لازم را در این زمینه داشته باشیم.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: دشمن برای رسیدن به هدف خود با شبیخون فرهنگی وارد عرصه شده است چرا که راه ما، راه امام (ره)، راه انقلاب و مبارزه با فساد و منکرات است.

الله مرادی اظهار داشت: دشمن این راه و اهداف ملت ایران را سدی محکم در برابر ترویج دسیسه ها و توطئه های خود می داند و از این رو با شبیخون فرهنگی به دنبال نابودی آن در بین جوانان و آحاد جامعه است.

وی افزود: امروز به عنوان یک مسلمان وظیفه داریم که جوانان را در برابر شیطنت ها و توطئه های دشمنان آگاه کنیم و از آنها که سرمایه های کشور هستند، محافظت کنیم.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بیان کرد: دشمن به دنبال نابودی اعتقادات و آرمان های مردم و جوانان است و به دنبال آن است که با بحث های انحرافی جوانان را از رشد، تعالی و شکوفایی بازدارد.

الله مرادی یادآور شد: در این راستا ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دنبال ترویج معروفات و ترویج آموزه های دینی در بین جوانان است چرا که آگاه سازی جوانان خود مانع از ترویج منکرات می شود.

وی ادامه داد: همچنین پژوهش در خصوص آسیب های اجتماعی رایج در جامعه به تناسب فرهنگ بومی هر منطقه و شهر نیز از دیگر اقدامات موثر این ستاد در راستای مقابله با توطئه دشمنان است.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در پایان بیان کرد: انتظار می رود مردم ستاد را یاری کنند و این مسئولیت اجتماعی را در خصوص ترویج معروفات به عهده بگیرند و فضای جامعه را به سمت معنویت سوق دهند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 17 =