مسؤولان قزوین با اشاعه امر‌به‌‌معروف ناهنجاری‌های جامعه را به هنجار تبدیل کنند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، علیرضا ضرغامی در نشست با اعضای شورای راهبردی بسیج رسانه استان قزوین که در اداره‌کل دادگستری استان برگزار شد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات بندگان در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: دشمنان نظام درصدد هستند با تبلیغ رسانه‌ای و انتشار اخبار کذب در جامعه اذهان عمومی را تشویش کنند.

وی با بیان اینکه باید از ایجاد ناامنی و اغتشاش در جامعه از سوی هنجارشکنان جلوگیری شود،‌ افزود: در این راستا از اقدامات دادستانی و دستگاه قضا در برخورد با سودجویان و هنجارشکنان جامعه تقدیر می‌کنیم.

این مقام مسؤول عنوان کرد: اصحاب رسانه باید با بصیرت‌افزایی در آگاهی و اطلاع‌رسانی به مردم جامعه گام‌های مؤثری بردارند چراکه نشر هرگونه اخبار کذب می‌تواند مردم را به ناهنجاری سوق دهد.

وی خاطرنشان کرد: مسؤولان استان قزوین برای فعالیت‌های فرهنگی باید بیش از پیش تلاش کنند و با اشاعه امر به معروف و نهی از منکر ناهنجاری‌های جامعه را به هنجار تبدیل کنند.

مسؤول کانون سیدالشهداء ادامه داد: رسانه‌های غربی در راستای شبهه‌ پراکنی و با نشر اخبار کذب درصدد هستند قوانین و چارچوب نظام جمهوری اسلامی را برهم زنند که می‌طلبد جوانان و نوجوانان به عواقب و اعمال مجرمانه خویش آگاه بوده و از ایجاد هر نوع ناهنجاری در جامعه پرهیز کنند.

ضرغامی با بیان اینکه یکی از مهمترین امری که امام حسین(علیه السلام) برای آن قیام کردند،‌ امر به معروف و نهی از منکر بود،‌ تصریح کرد: ماه رمضان ماه رحمت و فضیلت است که مردم در این ماه باید بیشتر به ترویج امر به معروف و نهی از منکر پرداخته و در زمینه فرهنگ‌سازی آن گام‌های ارزنده‌ای بردارند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + بیست =