حمایت مسوولان از طرح لبیک

 

به گزارش خبرنگارمهر، حجت الاسلام علی اکبر محمدی مهر شامگاه چهارشنبه در آیین سوگواری وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها) که با موضوع سبک زندگی و امر به معروف در گرگان برگزار شد، گفت: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر از سوی برخی از ولایت مداران در شهر تهران به ثبت قانونی رسید و دارای پروانه فعالیت است؛ همچنین تفاهم نامه‌ای با ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور دارد.

وی اظهار کرد: مجمع رهروان امر به معروف استان گلستان از حمایت خوب مسوولان استانی برخوردار است و در طول ۱۱ ماهی که فعالیت خود را در قالب «طرح لبیک» یا تذکر زبانی آغاز کرده است، نیروی انتظامی، سپاه و … همکاری بسیار خوبی با این مجمع داشته اند.

محمدی مهر افزود: بحث امر به معروف و نهی از منکر از بحث‌های کلیدی جامعه است که بارها در مجالس شنیده‌ایم و در مورد آن مطلب‌ها خوانده‌ایم.

وی با اشاره به سخنی از حضرت علی (علیه السلام) اظهار کرد: حضرت می‌فرمایند: «نسبت امر به معروف با دیگر فرائض و جهاد در راه خدا، نسبت قطره به دریاست» ما دریا را رها کرده‌ایم و به قطره چسبیده‌ایم؛ اما قطره هرچقدر هم که پاک کننده باشد باید به دفعات متعدد مورد استفاده قرار گیرد.

این مقام مسوول گفت: ما باید سعی کنیم از همان راهی که دشمن نفوذ کرده است نفوذ کنیم و توطئه را خنثی کنیم و این کار از طریق حضور موثر در جامعه رخ می دهد.

حجت الاسلام محمدی مهر با بیان اینکه حیطه مباحث امر به معروف و نهی از منکر زیاد است، گفت: در این مدتی که فعالیت ما با تذکر زبانی شروع شد شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بوده‌ایم اگرچه نواقصی هم در این شیوه وجود داشت.

وی حضور افراد در جامعه را مؤثرخواند و تصریح کرد: امروز عملکرد برخی از جوانان ما همانند دشمن فرضی است و ممکن است دختری که پوشش لباس نامناسبی دارد خودش متوجه نباشد اما عملا پیاده نظام دشمن است.

حجت الاسلام محمدی مهر افزود: صهونیست ها حدود یک قرن پیش پروتکلی در زمینه فحشا طراحی کرده اند که به فرموده رهبری امروزه می بینیم خط به خط آن پروتکل در حال اجرایی شدن است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =