کرمانشاه استانی زنده، پویا و اثرگذار در زمینه امر به معروف و نهی از منکر است

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی در نشست شورای هماهنگی امر به معروف و نهی از منکر استان که در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار داشت: اکنون آن چیزی که بیشتر از هر موضوعی به آن نیاز داریم احساس وجود فضای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(صل الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه احساس از بین رفتن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه مردم را ناامید می‌کند، عنوان کرد: موضوع امر به معروف و نهی از منکر تنها در استان کرمانشاه و کشور مطرح نیست و برای احیای آن باید در تمام رده‌ها طلایه‌داران این حوزه تشکیل شوند.

ریحانی درباره تشکیل طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گفت: بسیجیان فعال در تمام ادارات، نهادها و اصناف حضور دارند و اگر تمام دستگاهها طلایه‌داران را تعیین و از آنها برای احیای این فریضه استفاده کنند احساس زنده بودن آن ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت فضای زنده و پویای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و بیمه شدن آن با این فریضه، بیان کرد: کرمانشاه استانی زنده، پویا و اثرگذار در زمینه امر به معروف و نهی از منکر است.

ریحانی با بیان اینکه تذکرات باید گفته شود و این خواسته مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: این اقدام به قدری باید تکرار شود تا اثر کند اما نباید توقع اثر آنی وجود داشته باشد و ادارات نیز در این تذکرات همچون اقامه نماز و سایر موارد باید توجه بیشتری داشته باشند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 14 =