اقتصاد مقاومتی، ایران را در برابر حربه‌های دشمن حفظ خواهد کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در شهرکرد، حجت ‌الاسلام سیدشهاب الدین طباطبایی، امام جمعه کوهرنگ، در نشست بصیرتی جهاد و اقتصاد مقاومتی ویژه بسیجیان این شهرستان، با اشاره به ماه مبارک رمضان و فرصت های زودگذر آن، تصریح کرد: در واقع این ماه نورانی و پربرکت هدیه‌ای از سوی پرودگار بلند مرتبه برای امت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) است.

وی با بیان اینکه ماه رمضان لطف و عنایتی از سوی خداوند تبارک و تعالی به مسلمانان است که برکات بی‌شمار آن در زندگی مادی و اخروی آنها قابل توجه خواهد بود، گفت: مسلمان روزه‌دار که روزه‌اش در درگاه خداوند تبارک و تعالی پذیرفته شده باشد در آخرین شب ماه مبارک رمضان به فرمان پرودگار گناهانش بخشوده می‌شود و بزرگ ترین اجر و پاداش الهی را به دست می‌آورد.

امام جمعه کوهرنگ در ادامه تصریح کرد: جهد، تلاش و عرق ریختن در جهاد، زمانی تقدس پیدا می‌کند که برای خدا، اسلام، قرآن و ائمه اطهار باشد.

این مقام مسوول با تأکید بر اینکه جهاد بر امر باطل و در راه ظلم حرام است، گفت: میدان و عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، علمی و سیاسی میدان زحمت و تلاش های شبانه‌روزی است.

حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به اینکه اگر اقتصاد جهان اسلام و مسلمانان نتواند در مقابل حربه‌های دشمن مقاومت کند آن اقتصاد مقاومتی نیست، افزود: به یقین اقتصاد مقاومتی، ایران را در برابر حربه‌های دشمن حفظ خواهد کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه نجات کشور در گرو اقتصاد مقاومتی است، گفت: اگر اقتصاد غربی در جامعه فراگیر شود، به یقین فرهنگ قرآنی را از جامعه ما رخت بر می کند و جامعه اندلسی می شود و اسلام و فرهنگ غنی قرآنی را از ما خواهد گرفت.

حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به اینکه فرد مسلمان باید در مسایل اقتصادی، نظامی، سیاسی، علمی، فرهنگی و اجتماعی انقلابی بوده و تابع غرب نباشد، بیان داشت: برای اینکه فرزندان انقلابی و مؤمن تربیت کنیم باید از فرهنگ قرآنی بهره‌برداری کنیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + بیست =