از دوخت «رایگان» تا تخفیف ۳۰ درصدی چادر مشکی در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن

 

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه ۱۱۱ غرفه محصولاتی چون انواع چادر، پوشش سر ،ملزومات عفاف و حجاب، پوشش و مانتو اسلامی،کت و شلوار ایرانی اسلامی مردان و مانتو نوجوان و محصولات ویژه جشن تکلیف و اقلام مورد نیاز آن را عرضه می کنند.

*دوخت «رایگان»چادر مشکی

غرفه دوخت رایگان چادر مشکی که با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تسهیل دوخت چادر مشکی برای مخاطبان برپا گردیده با حضور ۱۰ خیاط روزانه ۳۰۰ چادر دوخته و تحویل می دهد که اولویت دوخت با کسانی می باشد که پارچه چادر مشکی خود را از بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهیه کرده باشند.

*تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی محصولات حجاب در نمایشگاه

همچنین تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی در تمام غرفه های بخش عفاف و حجاب به منظور تشویق، ترغیب و تسهیل خرید لحاظ گریده است که با توجه به تخفیفات ارائه شده برای مخاطبان، قیمت‌ها نسبت به بازار بسیار مناسب تر بوده و تمامی اقشار جامعه قادر به تهیه ملزومات عفاف و حجاب مورد نیاز خود از این بخش هستند.

*مهدکودک پذیرای کودکان مراجعه کننده به نمایشگاه است

در فضای بخش عفاف و حجاب، غرفه‌ای به مهدکودک اختصاص یافته است که در طول مدتی که خانواده‌ها برای خرید در این بخش هستند می‌توانند کودکان خود را به آنجا بسپارند و در این مدت کودکان در این غرفه فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهند از جمله آشنایی با شرایط روزه‌داری، کشیدن نقاشی، آشنایی با غذاهای قرآنی و در انتها از آنها عکس یادگاری گرفته می‌شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار “به سوی فهم قرآن” از ٢۴ خردادماه تا ٨ تیرماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ۱۸ تا۲۳:۳۰ برگزار می‌شود که بخش عفاف و حجاب در رواق شرقی شبستان مصلای امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =