اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش مشکلات اقتصادی است

 

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از قزوین، حجت الاسلام و المسلمین علی طهماسبی در همایش “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” گفت: اصول اقتصاد مقاومتی باید بر برنامه های دولتی سیطره داشته و رویکردی علمی داشته باشد.

امام جمعه شهرستان البرز بر عزم مسوولین در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد و بیان داشت: مسوولان اجرایی باید عزم خود را برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی جزم نمایند، تا اقتصاد مقاومتی بر تمام ابعاد کشور حاکم شود.

حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی عنوان داشت: نسخه شفابخش اقتصاد کشور ما عمل به اقتصاد مقاومتی بوده و عمل به این شعار مانع تاثیر تحریم ها در کشور خواهد بود.

طهماسبی با تاکید بر تکیه مردم به محصولات داخلی اظهارداشت: باید با بالا بردن کیفیت محصولات داخلی از سوی تولید کنندگان و مصرف کالاهای تولیدی کشورمان از سوی مصرف کنندگان، گامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود.

وی با اشاره به نقش مهم رسانه ها درباره اقتصاد مقاومتی بیان داشت: رسانه ها باید مسأله اقتصاد مقاومتی را در جامعه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی نمایند تا مردم بیشتر با این اصل مهم آشنا شوند.

این مقام مسوول با انتقاد از واردات بی رویه به کشور اظهارداشت: واردات بی رویه در کشور به اصل اقتصاد مقاومتی ضربه زده و در این راستا باید از سوی مسوولین امر این مسأله در اولویت باشد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =