هدف جنگ نرم تضعیف باورها و نفوذ در ارکان کشور است

 

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با ماه مبارک رمضان و در آستانه میلاد حضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام)، مانور تذکر لسانی با حضور طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در شهرکرد برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه در جمع طلایه داران امربه معروف و نهی از منکر، با تبریک میلاد امام مجتبی(علیه السلام) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، گفت: امروز جامعه در جنگ نرم قرار دارد و دشمن در این جنگ به دنبال تضعیف باورهای اعتقادی مردم و نفوذ در ارکان تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور است.

سرهنگ پاسدار مهران مرادی، افزود: دشمنان تلاش می کنند تا با نفوذ در کشور، محاسبات مسوولان را دچار انحراف سازند و از این راه به نتایج دلخواه و اهداف شوم خود برسند.

وی، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، جهاد کبیر را تنها راه مقابله با توطئه های استکبار جهانی دانست و تصریح کرد: رسالت و مأموریت خطیر ما امروز این است که طبق فرمایش امام علی(علیه السلام) که فرمودند، قوام و پایداری جامعه در گرو امر به معروف و نهی از منکر است، اجرای همگانی این فریضه را در جامعه نهادینه کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه شهرکرد، با اشاره به در پیش بودن هفته حجاب و عفاف، برنامه های این هفته از ۱۸ تیر تا ۲۴ تیرماه را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: دشمنان با استفاده از فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای درصدد الگوسازی برای جوانان و نوجوانان ما هستند تا فرهنگ منحط غربی را در جامعه ترویج کنند.

وی، مصون سازی فرهنگی را از مطالبات مقام معظم رهبری دانست و با اشاره به اینکه همه دستگاه های فرهنگی و نهادهای انقلابی و آحاد مردم در این خصوص باید به تکلیف خود عمل کنند گفت: متأسفانه برخی از ادارات که باید متولی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشند، خودشان ناهنجاری های فرهنگی تولید می کنند.

سرهنگ مرادی، با اشاره به ضرورت حضور مردم در میدان خواستار عمل آمران به معروف و ناهیان از منکر به وظیفه خود در قالب قانون شد و افزود:‌ این رسالت خطیر را باید با زبان لیّن و ظرافت های هنرمندانه انجام دهیم و سطح امنیت اجتماع را ارتقا بخشیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =