امر به‌ معروف مانند خون در پیکره دین جریان دارد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، علی غضنفری فرمانده سپاه امام رضا(علیه السلام) شهرستان دشتی  در جلسه ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر شهرستان دشتی ضمن تسلیت شهادت حضرت علی(علیه السلام) و شهدای هفتم تیر گفت: فلسفه قیام امام حسین(علیه السلام) امر به‌ معروف و نهی از منکر بود.

این مقام مسؤول افزود: انقلاب اسلامیِ امام خمینی(ره) با الگوگیری از قیام امام حسین(علیه السلام) به پیروزی رسید و هدفش احیای ارزش‌های اخلاقی و دینی بود.

دبیر ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر شهرستان دشتی ادامه داد: مهم‌ترین رسالتی که بر عهده همه ماست صیانت از ارزش‌های انقلاب، امام(ره)، شهدا، دستاوردهای نظام و عمل کردن به شعار سال است.

غضنفری تصریح کرد: باید به دو فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر که از ضروریات دینی بوده و نیز به خانواده و مدارس که دو عامل مهم و اساسی در نهادینه کردن جامعه اسلامی به‌سوی کمال هستند توجه کرد.

غضنفری یادآور شد: احیای فریضه الهی امر به‌ معروف و نهی از منکر از مسؤولیت‌های اجتماعی است زیرا انحراف و تخلف یک نفر هم در جامعه تأثیرگذار است.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی گفت: امر به‌ معروف و نهی از منکر ضامن حیات اسلام است و مانند خون در پیکره دین جریان دارد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + دوازده =