لازم است هر جا بسیجیان حضور دارند شوراهای امر به معروف فعال وجود داشته باشد

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر به نقل از ستاد کرمانشاه، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با مسؤولین رده های بسیج مقاومت سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله) استان کرمانشاه در سالن جلسات بسیج اقشار برگزارشد.

سرهنگ مجتبی بیاتی معاون هماهنگ کننده سپاه و جانشین دبیر ستاد امر به معروف استان، هدف از تشکیل این جلسه را نحوه مشارکت و همکاری بسیج در اجرای برنامه های امر به معروف و نهی از منکر، تشکیل شوراها، سازماندهی گروه های ده نفره طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر و انعقاد تفاهم نامه رده های بسیج با ستاد امر به معروف استان عنوان کرد.

وی گفت: لازم است در تمامی ادارات، اصناف، کارخانجات، مساجد و هر جایی که بسیجیان حضور دارند شوراهای امر به معروف و نهی از منکر فعال نیز وجود داشته باشد.

وی با توجه به داشتن آشنایی شوراها با احکام امر به معروف و نهی از منکر، برنامه آموزش را بسیار مهم دانست و احصاء مصادیقی از معروفات ترک شده و مصادیق منکرات رایج در محدوده فعالیت ها را از جمله کارهایی عنوان کرد که در جلسات شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه ها می بایست مورد توجه قرار گیرند و راهکارهای مناسب نیز برای تقویت معروفات و زدودن منکرات رایج را ارائه کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 19 =