ماهواره ها حجاب را نماد عقب ماندگی معرفی کرده‌اند

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، ،همزمان با شب شهادت حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام) مردم رباط کریم به یاد پدر یتیمان عاشقانه گریستند.

در این مراسم حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهر رباط کریم در مصلای رباط کریم به سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: فضیلت های بسیار زیادی برای شب های قدر آمده و بر اهمیت این شب ها بسیار تأکید شده است.

وی افزود: شب قدر شبی است که باید با علی(علیه السلام) ارتباط برقرار کنیم، شب زندگانی است شبی است که باید نگاهی به اعمال یک ساله بیندازیم تا گناهان قبلی را انجام ندهیم.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: شب قدر شبی است که ملائکه دور ما طواف می کنند باید در این شب دعا کنیم صلوات بفرستیم و اعمال نیک انجام دهیم و مهربانی را الگوی زندگی خود بدانیم.

وی اضافه کرد: روزه داری و دعا برای دور ماندن از حرام الهی مهم است و باید از حرام الهی دور باشیم تا بتوانیم زندگی مناسبی داشته باشیم.

حجت الاسلام محمدی نژاد با اشاره به تبلیغات مسموم دشمنان برای مبارزه با عفت زنان ایرانی، اظهار کرد: دشمنان ماهواره را فقط برای از بین بردن تفکراسلام، پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) و امام علی(علیه السلام) ایجاد کرده اند. دشمنان، حجاب و عفت را نماد عقب ماندگی می دانند چرا کسانی که می توانند کمک نمی کنند چرا امر به معروف زیاد نمی شود چرا ملت ما امر به معروف نهی از منکر را فراگیر نمی کنند؟

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =