یکی از اهداف پیروزی انقلاب اسلامی احیای امر به معروف و نهی از منکر است

 

به گزارش خبرگزاری بسیج حجت الاسلام محمدی پور در گفتگو با این خبرگزاری گفت :خدا را سپاس می گوییم که ما در برهه ای از زمان قرار گرفته ایم که عصر غلبه تمدن اسلامی بر همه تمدن های پوسیده دنیاست، امروز نیروهای الهی و مذهبی دارند قدرت از دست رفته را که در طول تاریخ بوده بازیافت می کنند و در آینده ای نه چندان دور  ان شاءالله شاهد غلبه اسلام بر همه تمدن ها خواهیم بود.

وی افزود: چون اسلام به اوج قدرت رسیده ترس و واهمه کسانی که از پیشرفت اسلام می ترسند به اوج خود رسیده و لذا دارند آخرین دست و پای خود را می زنند تا بتوانند جلوی پیشرفت اسلام را بگیرند.

حجت الاسلام محمدی پور خاطرنشان کرد: بعد از این که انقلاب اسلامی در ایران پیروز شد احیا کردن معارف ناب اسلامی که یکی از آنها امر به معروف و نهی از منکر است در دست اقدام قرار گرفت، هر چند که هنوز به وجه مطلوب خودش نرسیده است اما نباید نا امید شد.

محمدی پور مانورهای تذکر لسانی را کاری بسیار ضروری، ارزشمند و مثبت ارزیابی کرد و گفت: باید به جامعه گوشزد شود که عده ای قدردان نظام نیستند و در داخل تمام همت خود را برای کوبیدن ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی به کار می برند و حتی لحظه ای از اتاق فکرشان جدا نمی شوند اینها منافقین داخلی هستند که لحظه شماری می کنند تا در انتخابات مختلف غلبه کنند و بتوانند نظام جمهوری اسلامی را که اکنون به درخت تنومندی تبدیل شده، بشکنند.

وی افزود: ملتی که این همه معجزه انجام داده از حل اقتصاد خودش عاجز نیست امروز کشف شد در بدنه نظام کسانی هستند که بیت المال را مثل زالو می مکند تا به اقشار ضعیف جامعه نرسد و ان شاءالله به سزای اعمال خود خواهند رسید و آنچه که خورده اند به بیت المال باز خواهد گشت تا حق ضعیف و فقرا بیشتر از این پایمال نشود.

حجت الاسلام محمدی پور تأکید نمود: ان شاء الله با همت والا و امید به آینده ای روشن برای امر به معروف و نهی از منکر بکوشیم که یاری خداوند برای کسانی است که دینش را یاری کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 17 =