مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان اعلام موجودیت کرد

 

به گزارش پایگاه خبری گلستان ما؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر محمدی مهر رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان از امروز نهم تیرماه کار خود را رسما در استان گلستان آغاز کرد.

حجت الاسلام محمدی مهر افزود: این مجمع یک تشکل غیر دولتی، غیر حزبی و داوطلبانه می باشد که در روزنامه رسمی نیز درج شده است و در تفاهم با ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان می باشد و مسؤولین استانی از جمله اقای طهماسبی معاون استاندار و دبیر ستاد استان نیز در جریان کار قرار دارند .

وی با اشاره به اینکه بعضا در جامعه امروزی امر به معروف و نهی از منکر جدی گرفته نمی شود تصریح کرد: این مجمع در صدد است گروهی را تشکیل دهد و به مردم ضرورت امر به معروف و نهی از منکر را گوشزد کند.

این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: افرادی که دلسوز انقلاب هستند و دغدغه ارزشها و خون شهدا را دارند باید به میانه میدان بیایند چرا که همین حضور مردم می تواند باعث پیشگیری از آسیب ها باشد.

حجت الاسلام محمدی مهر بیان داشت: مجمع آمده تا بگوید دوران سستی و بی تفاوتی تمام شده و هر کسی باید در جامعه احساس مسؤولیت کند.

وی در خصوص عضو گیری این مجمع گفت: آنهایی که دلسوز انقلاب هستند و درد دین دارند و در خودشان جسارت تذکر لسانی احساس می کنند می توانند به عضویت مجمع درآیند هر چند ابتدا باید گزینش شوند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =