مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان اعلام موجودیت کرد

 

به گزارش پایگاه خبری گلستان ما؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر محمدی مهر رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان از امروز نهم تیرماه کار خود را رسما در استان گلستان آغاز کرد.

حجت الاسلام محمدی مهر افزود: این مجمع یک تشکل غیر دولتی، غیر حزبی و داوطلبانه می باشد که در روزنامه رسمی نیز درج شده است و در تفاهم با ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان می باشد و مسؤولین استانی از جمله اقای طهماسبی معاون استاندار و دبیر ستاد استان نیز در جریان کار قرار دارند .

وی با اشاره به اینکه بعضا در جامعه امروزی امر به معروف و نهی از منکر جدی گرفته نمی شود تصریح کرد: این مجمع در صدد است گروهی را تشکیل دهد و به مردم ضرورت امر به معروف و نهی از منکر را گوشزد کند.

این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: افرادی که دلسوز انقلاب هستند و دغدغه ارزشها و خون شهدا را دارند باید به میانه میدان بیایند چرا که همین حضور مردم می تواند باعث پیشگیری از آسیب ها باشد.

حجت الاسلام محمدی مهر بیان داشت: مجمع آمده تا بگوید دوران سستی و بی تفاوتی تمام شده و هر کسی باید در جامعه احساس مسؤولیت کند.

وی در خصوص عضو گیری این مجمع گفت: آنهایی که دلسوز انقلاب هستند و درد دین دارند و در خودشان جسارت تذکر لسانی احساس می کنند می توانند به عضویت مجمع درآیند هر چند ابتدا باید گزینش شوند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − شش =