مسؤولان، فضای مجازی را مدیریت کنند

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کاشان، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقا تهرانی سه شنبه شب در شب احیای بیست و سوم ماه مبارک رمضان در مسجد تاریخی میرعماد شهرستان کاشان با بیان اینکه شب قدر، شبی است که هر چیزی در این شب ارزش دارد، گفت: در شب قدر قرآنی که نازل می شود ارزش دارد و بر پیامبری هم که نازل می شود ارزش دارد.

وی افزود: برخی تصور می کنند شب قدر تنها یک بار اتفاق افتاده است، در حالی که برخی از علما این عقیده را ندارند و چون ما به اهل بیت(علیهم السلام) متصل هستیم هر سال شب قدر اتفاق می افتد.

به گفته وی، اگر شب قدر تکرار نشود قرآن زنده نیست، از این رو هر سال قرآن زنده به امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نازل می شود و تقدیرات مسلمانان به دست مبارک حضرت بسته می شود.

*فضای مجازی

استاد حوزه علمیه در ادامه با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی برای ما و جوانان برنامه دارد، خاطرنشان کرد: فضای مجازی در اختیار صهیونیست هاست و ما در فضای مجازی در واقع در زمین صهیونیست ها بازی می کنیم.

وی با اشاره به اصرار رهبر معظم انقلاب مبنی بر راه اندازی فضای مجازی ملی در کشور، گفت: متأسفانه برخی از مسؤولان نسبت به راه اندازی فضای مجازی ملی در کشور بی تفاوت هستند، در حالی که تبعات منفی آن می تواند دامان خودشان را هم بگیرد.

به گفته وی، براساس آیات قرآنی کسی که مکر و حیله ای برای برادر دینی خود در سر داشته باشد، این مکر و حیله به خودش برخواهد گشت و خودش در دام آن گرفتار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین آقا تهرانی متذکر شد: فضاهای مجازی دین و ایمان و دنیا و آخرت را از ما می گیرد، چرا که آنها در فضای مجازی هرچه دارند ضد اخلاق است و هر کشوری هم که در دام فضای مجازی که صهونیست ها آن را ایجاد کرده اند گرفتار شود نابود خواهد شد.

وی یادآور شد: فضاهای مجازی را مسؤولان باید مدیریت کنند، اگر مدیریت کردند مشکلی نخواهد بود اما اگر مسؤولان مدیریت نکردند خودتان آن را مدیریت کنید و امر به معروف و نهی از منکر کنید و اجازه ندهید دارالمومنین کاشان، تبدیل به دارالکفر شود.

استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه امروز همه پدران و مادران دلواپس فرزندان نوجوان و جوان خود هستند، تصریح کرد: امروز رهبر معظم انقلاب نیز دلواپس همه ما هستند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =