امر به معروف و نهی از منکر، آرامش جامعه را به دنبال دارد

به گزارش خبرگزاری بسیج سرهنگ جهانگیر کریمی فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه در گفتگو با این خبرگزاری، ضمن بیان اهمیت رواج امر به معروف و نهی از منکر درجامعه گفت: انجام این فریضه الهی در جامعه موجب ایجاد امنیت و آرامش می شود.

وی افزود به منظور احیاء این فریضه الهی در جامعه سپاه ناحیه کرمانشاه در ماه مبارک رمضان اقدام به برگزار ۴ مرحله مانور تذکر لسانی در قسمت های مختلف شهر نموده است .

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه پیام و شعار این مانورها را تذکر لسانی پیام مهربانی بیان نمود و عنوان کرد: در طی این مانورها تلاش شده که بسیجیان با بهترین گفتار و رفتار احیاء گر فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشند .

کریمی احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه بسیار مهم دانست و خواستار توجه ویژه‌ای به این امر شد و افزود: احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر سلامت خانواده و آرامش جامعه را به دنبال دارد.

وی افزود: هر ملتی که بر هنجارهای فرهنگی، ارزشی و ملی خود متکی باشد جاودانگی‌اش تضمین می‌شود و در این راه امربه معروف و نهی از منکر یکی از مهمترین کارها برای پایبندی بیشتر افراد جامعه به هنجارها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =