مطالبه قانون عفاف و حجاب مانند حقوق‌های نجومی از سوی رسانه‌ها

 

به گزارش خبرگزاری تابناک رضوی حجت‌الاسلام و المسلمین علی اصغر لطفی رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر مشهد در گفتگوی اختصاصی با این خبرگزاری، با تاکید بر لزوم رعایت قانون عفاف و حجاب از سوی کلیه دستگاههای دولتی و خصوصی، اظهار کرد: امروزه دشمن از عفاف و حجاب بهانه‌ای برای براندازی اصل نظام ساخته است.

وی با اشاره به آمار نگران کننده طلاق در مشهد، افزود: دشمن از طریق متلاشی کردن خانواده‌ها درصدد تصرف فرهنگ کشور است و همگان باید بدانند اگر کانون خانواده به خطر افتاد دیگر نمی‌شود آن را کنترل کرد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد با گلایه از کم‌کاری دستگاه‌های دولتی در حوزه عفاف و حجاب، گفت: قانون عفاف و حجاب ما را موظف به فعالیت در این حوزه کرده است؛ برای مثال ۱۰ بند این قانون مربوط به شهرداری است و یکی از دغدغه‌های چهارساله بنده نیز اجرای صحیح همین ۱۰ بند بوده که متاسفانه هنوز نتوانستیم حتی یک بند از این قانون را عملیاتی کنیم.

این مقام مسؤول با اشاره به شعارگرایی دستگاه‌های مختلف درباره بحث عفاف و حجاب، گفت: ارشاد، نیروی انتظامی، شهرداری، صدا و سیما، همه و همه در قبال موضوع عفاف و حجاب وظیفه دارند، اما متاسفانه فقط حرف می‌زنند و شعار می‌دهند و کار درخوری انجام نمی‌دهند.

وی در پایان عنوان کرد: رسانه‌ها باید مانند جریان حقوق‌های نجومی، مسأله عفاف و حجاب را نیز بطور جدی پیگیری و مطالبه کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 7 =