اگر هر کدام از ما امر به معروف و نهی از منکر بکنیم جامعه از منکرات پاک خواهد شد

 

به گزارش دیار عالمان سرهنگ محمد اسماعیل علیشاهی فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان گفت: اگر هر کدام از ما امر به معروف و نهی از منکر بکنیم جامعه از منکرات پاک خواهد شد.

سرهنگ علیشاهی اظهار کرد: امر به معروف می تواند استحکام خانواده را بیشتر کند.

وی با اشاره به حرکت بزرگ بانوان در راهپیمایی امروز عنوان کرد: ما در حرکت امروز شاهد بودیم زنانی که با حجاب نا مناسب در خیابان حاضر شده بودند به دنبال جایی برای پنهان کردن خود بودند و این یعنی تاثیر بسزای این حرکت امر به معروف گونه که با حضور و همت بانوان عفیف شهرستان رقم خورد.

فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان در ادامه افزود: متاسفانه وضعیت شهر گلپایگان از لحاظ شئونات اسلامی به عنوان یک شهر عالم پرور و شهید داده بسیار مناسب نیست و دوچرخه سواری برخی خانم ها در محیط های اجتماعی و خیابان ها برای بسیار خجالت اور است.

سرهنگ علیشاهی با یاداوری صحبت عالم فقیه شیعه در زمینه تاکید برای برنامه ریزی جامعه زنان در گلپایگان گفت: دشمن برای خانواده ایرانی برنامه ریزی کرده و این شبیخون فرهنگی از سال ۶۸ آغاز شد ولی نتایج و تلفات این جنگ نرم را اکنون ما پس از سالها مشاهده می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر پسران و شیرمردان این سرزمین امروز در ممالک اسلامی در خون خود می غلطند برای حفظ و صیانت از ناموس مسلمانان و حمایت از خانواده آنان است.

فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان حرکت و راهپیمایی بانوان را در امروز پاسخ به ندای رهبر در مقابله با دشمن دانست و تصریح کرد: دشمن با خرده فرهنگ ها موضوعات ضد فرهنگی را اشاعه می دهد و توانسته قدم به قدم روی فرهنگ دینی کشور تاثیر گذارد.

سرهنگ علیشاهی با اشاره به سخن جاسوس امریکایی در زمینه شیوه جنگ نرم عنوان کرد: در ابتدا چادرهای مشکی زنان را به گلدار و بعد از آن به مانتو و مانتوهای کوتاه و رنگی تبدیل کردند و اکنون کار به جایی رسیده که جز روسری چیزی از حجاب برای برخی باقی نمانده است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − هفت =