شفاف سازی در امور از مصادیق معروفات می باشد

 

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ارتباطات در دومین مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی کشور اظهار کرد: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری نماز، زکات، امر به معروف و نهی از منکر چهار شرط نصرت الهی است و نهی از منکر نیازمند اراده، تصمیم، قدرت و شجاعت می‌باشد.

مهندس مهدی راسخ رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها، سازمانها و دستگاه های اجرایی کشور که در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، گفت: با توجه به ظرفیت فضای مجازی و تأثیرگذاری شبکه های اجتماعی، می‌بایست تمامی تهدیدها را تبدیل به فرصت نمود و در راستای ترویج و احیاء این دو فریضه الهی تلاشی وافر نمود.

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات در ادامه افزود : شیوه‌ای که باید برای گسترش این فریضه الهی اتخاذ کرد، بایستی با حلاوت همراه باشد تا جوانان ما نسبت به این مسأله مهم دینی رغبت بیشتری داشته باشند.

رئیس شورای فرهنگی وزارت ارتباطات تأکید کرد : شفاف سازی در امور از بهترین مصادیق معروفات می باشد؛ در این صورت مدیران می‌توانند در مقابل پرسنل پاسخگوی مشکلات پیش رو باشند.

مهندس راسخ در پایان عنوان کرد : برای ترویج معروفات و جلوگیری از منکرات در محیط اداری، مدیران باید در این امر پیش قدم باشند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =