تذکر لسانی زیربنای امر به معروف و نهی از منکر است

 

به گزارش خبرگزاری شبستان حبیب شهرکی پور فرمانده یگان حفاظت سپاه فرودگاه سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: در راستای امر به معروف و نهی از منکر اقدامات موثر و ارزنده ای سپاه در فرودگاه های استان انجام داده است.

وی افزود: از جمله کارهایی که توسط یگان حفاظت انجام شده فعالیت های جدید معنوی و فرهنگی بوده که سبب شده مسافران دیدگاهشان نسبت به سپاه تغییر کند.

فرمانده یگان حفاظت سپاه فرودگاه استان ادامه داد: در راستای اجرایی نمودن فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در فرودگاه های استان به مسافرانی که مشکل حجاب دارند توسط ضابطین قضایی تذکر لسانی داده شده است.

شهرکی تصریح کرد: تذکر لسانی که توسط ضابطین قضایی خواهر و برادر به مسافرین بد حجاب و بی حجاب داده شده با زبان نرم و مهربانی بوده است، این تذکر توسط افراد آموزش دیده انجام شده که بازخورد خوبی داشته و مسافران از این اقدام سپاه رضایت کامل دارند و تشکر و قدردانی نموده اند.

وی افزود: نیروهای حراستی سپاه در فرودگاه های استان به مسافرانی که حجاب خوبی دارند چادر هدیه می کند و نیز به مسافرانی که بدحجاب هستند تذکر داده می شود تا حجاب خود را رعایت کنند.

فرمانده یگان حفاظت سپاه فرودگاه استان خاطرنشان کرد: همچنین دختران کوچکی که حجاب خوبی داشته باشند هدیه در خورشان آنان داده شده است.

فرمانده یگان حفاظت سپاه فرودگاه های استان ادامه داد: حفاظت سپاه فرودگاه های استان در نظر دارد این فعالیت ها را ادامه دهد و زمینه ساز برای احیای امر به معروف و نهی از منکر در استان و مبارزه با بدحجابی در جامعه باشد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − یک =