مسؤولان، ساز و کار امر به معروف را اجرایی کنند

 

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام سید احمد زرگر در سومین نشست اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: تمام مبادی ذیربط باید سازو کار این فریضه الهی را اجرایی کنند و شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در تمام ساختارها دیده شوند.

وی با بیان اینکه آیت الله احمد جنتی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر نگاهی تیزبینانه به اجرای این فریضه دارد، افزود: دستورالعمل قانون امر به معروف و نهی از منکر به تمام ستادهای امر به معروف و نهی از منکر استانها و شهرستانها ابلاغ شده و ساختار تشکیلاتی آن نیز انجام گرفته است.

زرگر با اشاره به بازدیدهای انجام شده از ستادهای استانی به همراه حجت الاسلام سید رضا تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید در این راه پیشقدم باشند و موضوعات جلسات را در دستور کار خود قرار دهند.

وی همچنین افزود: بررسی فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اسراف و تجمل گرایی در دستور کار کمیسیون های ویژه قرار گیرد و دستورالعمل های آن آماده شود و اعضای کمیته های فرعی نیز وظایف اعضای دستگاه ها را مشخص کنند.

زرگر ادامه داد: دستور جلسه این نشست، تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» در حوزه های اصلاح الگوی مصرف، پرهیز از اسراف و تبذیر و تجمل گرایی و همچنین اهداف برنامه ها و فعالیت های هفته امر به معروف و نهی از منکر در سال جاری بود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 4 =