ائمه جمعه برای احیای امر به معروف ونهی از منکر بکوشند

 

به گزارش ایرنا ، آیت الله محمد رضا ناصری در همایش سالانه ائمه جمعه و مسؤولان ستادهای نمازجمعه استان یزد به اهمیت این فریضه عبادی سیاسی اشاره و افزود: باید برای حضور مردم در نمازجمعه فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی انجام گیرد .

وی ادامه داد: اگر نمازهای جمعه خلوت شود در روحیه مردم اثر می گذرد بنابراین باید ستادهای نمازجمعه در مناطق خود در این زمینه دارای برنامه ریزی و هماهنگی و انجام امور فرهنگی و تبلیغی باشند .

امام جمعه یزد گفت: دشمنان در قالب تهدید نرم و بهره گیری از فضای مجاز به دنبال تضعیف ارزش ها و اعتقادات در بین مردم و جوانان هستند و باید ائمه جمعه و دلسوزان فرهنگی برای مقابله با دسایش دشمنان اقدام کنند .

ناصری گفت: موضوع تربیت دینی از مهدهای کودک و مدارس از مباحث مهمی است که باید ائمه جمعه و ستادهای نمازجمعه به آن عنایت ویژه داشته باشند و برای ارتقای فرهنگی دینی تلاش کنند .

ناصری گفت: بهترین کار فرهنگی در عصر کنونی توجه به دانش آموزان و کودکان است و ارائه آموزش های مناسب دینی و فرهنگی به آنها در پیشگیری از توطئه های دشمنان موثر است .

این مقام مسؤول گفت: ائمه جمعه باید در مناطق خود با همکاری سایر افراد بصورت جدی برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر بکوشند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: نمازهای جمعه پایگاه های اصلی انقلاب اسلامی و سدی در برابر توطئه های دشمنان قسم خورده نظام هستند و باید همواره خیلی باشکوه برگزار شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =