مسؤولان دختران جامعه را همچون فرزند خود بدانند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی در دیدار با رییس و اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت با اشاره به آیه «وَ لَقَدْ کَرَّمْنا بَنی‏ آدَمَ وَ حَمَلْناهُمْ فِی الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ وَ رَزَقْناهُمْ مِنَ الطَّیِّباتِ وَ فَضَّلْناهُمْ عَلی‏ کَثیرٍ مِمَّنْ خَلَقْنا تَفْضیلاً» اظهار داشت: به شکرخدا ستاد بزرگداشت دهه کرامت هرساله خدمات شایانی در چارچوب ولایت کرده است که جای سپاسگزاری دارد.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه با بیان این که جامعه امروز در نهایت فقر فرهنگی قرار دارد، اضافه کرد: دشمنان با وسایل زیادی علیه دین اسلام و ولایت در حال فعالیت هستند که فقط یکی از این وسایل چند هزار رسانه ضد دین است؛ حال شما خودتان ببینید تعداد رسانه های ما در برار آن ها به چه میزان است ولی به هرحال این وظیفه ای برعهده ما است که مردم را آگاه کنیم.

*ضرورت اخلاص در اعمال
وی ابراز داشت: حضرت امیرمؤمنان در روایتی اعمال بدون اخلاص را بی اثر می داند، بنابراین اگر کارهای ما برای خدا باشد، ریا و آوازه طلبی در آن راه پیدا نکند ارزش زیادی دارد؛ اما باید توجه داشته باشیم شیطان از راه های زیادی به دنبال ضربه زدن به انسان است که انسان می تواند با قرار گرفتن در راه خدا خودش را از این دسیسه ها نجات بدهد.

حضرت آیت الله علوی گرگانی با ابراز تأسف از این که در جامعه اسلامی بی حجابی بیداد می کند، توجه مسؤولین را به جوانان امری ضروری توصیف کرد و عنوان داشت: ما باید نسبت به جوانان به ویژه دختران جامعه خود دلسوز باشیم چرا که دشمنان روز و شب برای تخریب اذهان جوانان و کشیدن آن ها به سمت ابتذال در حال تلاش و کوشش است.

*فرهنگ جوانان را بالا ببریم
وی تأکید کرد: مسؤولان باید جوانان و دختران جامعه اسلامی را همچون فرزندان خود بدانند و اگر مشکلی بر سر راه آن ها پیش می آید در صدد برطرف کردن آن برآیند و سعی کنند فرهنگ جوانان را بالا ببرند.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه با بیان این که دشمن از جمهوری اسلامی سیلی محکمی خورده است، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی تا به امروز از کشوری همچون ایران نهراسیده است و این مسأله به دلیل قدرت ولایت فقیه در کشور و مرکزیت ایران است که باید روز باید بر عزت و عظمت آن افزوده شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − پنج =