نقش سازنده گزارشات دریافتی از سوی سازمان های قضایی در ترویج امر به معروف و نهی از منکر

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، غلام الواری معاون سازمان های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه ظهر امروز (۲۵مرداد) در جمع فرماندهان و معاونان نظامی و انتظامی استان کرمانشاه، اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر جامعه را به سوی خوبی ها و دوری از زشتی ها هدایت می کند.
وی با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر، تاکید کرد: یگان های انتظامی و نظامی برای تقویت امر به معروف و نهی از منکر گزارشات کامل تری به ستاد ارسال کنند‌ چون گزارشات دریافتی می تواند نقش سازنده داشته باشد.

الواری با بیان اینکه شوراهایی با عنوان طلایه داران برای تقویت فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در یگان های نظامی و انتظامی تشکیل شده است، تصریح کرد: تعداد اعضای این شوراها حداقل ۱۰ نفر است.

به گفته معاون سازمان های نظامی و قضایی امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، برای اعضای طلایه داران به زودی کارت های شناسایی صادر می شود که با داشتن این کارت ها می توانند وظیفه امر به معروف و نهی از منکر خود را به صورت زبانی انجام دهند.

این مقام مسئول ابراز کرد: هفته امر به معروف و نهی از منکر از ۱۲ لغایت ۱۸ مهرماه است.

الوندی اهداف هفته امر به معروف و نهی از منکر را تقویت عفاف و حجاب، تقویت ساماندهی نیروها و نشان دادن فعالیت های بسیج برشمرد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =