حل مشکلات اقتصادی نشاط می آورد نه برگزاری مراسم های آلوده به گناه

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: وظیفه مسؤولان در ممالک اسلامی تصویب قوانینی است که مردم و جامعه را به سمت صلاح و فلاح سوق دهد نه اینکه قوانینی را تصویب کنند که در جامعه بلهوسی، هوس رانی و شهوت حاکم شود.

وی با انتقاد از تصویب قانون عدم مداخله نیروی انتظامی در مجوز و محتوای کنسرتها تصریح کرد: اینکه مراسم های بلهوسی ترویج یابد، اختلاط زن و مرد آزاد باشد ولی نیرویهای امنیتی حق مداخله نداشته باشند و فقط موظف به تأمین امنیت مجالس باشند، مورد تأیید و تصویب اسلام نیست و برعکس دستور صریح اسلام و آموزه های حکومت علوی است.

امام جمعه ارومیه گفت: تصویب کنندگان این قانون باید در قیامت پاسخگو باشند چراکه براساس وعده خداوند در قرآن، اثرات بد این مجالس تا روز قیامت در نامه اعمال تصویب کنندگان نوشته خواهد شد.

وی تأکید کرد: برگزاری کنسرتهای مختلط زن و مرد به بهانه ایجاد نشاط در جامعه غیرقابل قبول است، نشاط در اسلام به معنای حل مشکل دیگران و خوشحال کردن آنهاست؛ با حل معضل بیکاری، ایجاد اشتغال جوانان و رفع مشکلات اقتصادی، نشاط در جامعه حاکم می شود نه برگزاری مراسم های آلوده به گناه و شهوت.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =