راه نفوذ دشمن شبیخون فرهنگی است

 

به گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین از شهرستان نکا، جعفر احمدی دوشنبه در جلسه مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، شورای فرهنگ عمومی و ستاد غدیر خم، هدف از اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تنها برای رضای خدا، تبعیت محض و مطلق از فرامین مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: فکر سیاسی ما باید همان خط مشی مقام معظم رهبری برای گام برداشتن در مسیر هدایت باشد.

فرماندار نکا با اشاره به جلوگیری فساد در جامعه اظهارداشت: جوانان باید راه گذشتگان را ادامه و ما نیز باید راه خود را محکم تر و استوارتر پشت سر ولایت فقیه ادامه و ستاد امر به معروف و نهی از منکر زمینه جلوگیری از بروز فساد در جامعه اسلامی را فراهم کند.

احمدی راه نفوذ دشمن را شبیخون فرهنگی دانست و وظیفه ستاد امر به معروف و نهی از منکر را جلوگیری از راههای نفوذ دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی و تأثیرگذاری بر نسل جوان عنوان کرد.

وی با اعلام اینکه تهاجم فرهنگی همچون تهاجم سخت نیست که جواب آن با حمله، ضد حمله باشد، اذعان داشت: در تهاجم فرهنگی رخنه و نفوذ بسیار آرام و به مرور زمان فکر و عقیده فرد را تحت تاییر خود قرار می دهد.

فرماندار نکا با اعلام اینکه متاسفانه امروز خط مقدم منطقه نبرد در تهاجم فرهنگی در خانه های خودمان است که باید برای مبارزه با شبیخون فرهنگی و حمله همه جانبه دشمنان برنامه ریزی جدی صورت گیرد، افزود: امروز ما فرماندهان جهادی هستیم که در صحنه مبارزه با شبیخون فرهنگی باید همت خود را محکم و با حمله همه جانبه با دشمن مقابله نمود.

احمدی اعلام کرد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر کارآگاه شدن و کار پلیسی کردن، کار ما نیست بلکه باید با برنامه ریزی ، نظارت ، تذکر دادن و جلوگیری از مفاسد اخلاقی و اجتماعی است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 4 =