آمران به معروف مورد حمایت دستگاه قضایی می باشند

به گزارش ایرنا حجت الاسلام صادق ابوهلال در نشست هم اندیشی دستگاه قضایی و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر دزفول در محل این ستاد با اشاره به حمایت های قانونی برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه افزود: طبق قانون دستگاه قضایی موظف است با هرگونه ایجاد مزاحمت برای آمران به معروف و ناهیان از منکر به صورت جدی و با قید فوریت رسیدگی و برخورد قانونی انجام دهد.

وی امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه ای عمومی اعلام کرد و ادامه داد: همه نسبت به اعمال و رفتار خود و افراد جامعه مسؤول بوده و از این رو مکلف هستیم تا در راستای تحقق فریضه امر به معروف و نهی از منکر با جدیت گام برداریم.

رییس دادگستری دزفول دشمن شناسی و آشنایی با راه های نفوذ دشمن را از ضرورت های آمران به معروف و ناهیان از منکر برشمرد و ادامه داد: همه به عنوان سربازان جبهه فرهنگی باید با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در مقابل هجمه فرهنگی دشمن ایستادگی کرده و مانع از ایجاد نفوذ فرهنگی دشمن شوند.

حجت الاسلام ابوهلال با اشاره به تهدید فرهنگی ناشی از گسترش استفاده از ماهواره و آسیب های اجتماعی گسترش بدون نظارت بهره گیری از اینترنت در کشور اظهار کرد: برنامه های گسترده دشمن در جنگ فرهنگی ضرورت بصیرت افزایی در فعالان عرصه فرهنگ را بیش از گذشته کرده است.

وی از همکاری نزدیک دستگاه قضایی، بسیج و ستاد احیای امر به معروف برای افزایش امنیت اجتماعی و اخلاقی در تفرجگاه های ساحلی دزفول خبر داد و تاکید کرد: دستگاه قضایی با همکاری بسیج با مزاحمان حریم اخلاقی در پارک های ساحلی دزفول با جدیت برخورد می کند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 6 =