امر به معروف راهکار برون‌رفت از معضلات اجتماعی

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام غلامرضا شفیعی‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع مدیران بانک‌های خصوصی، رستوران‌داران، هتل‌داران، تالارداران و موسسه‌های غیر دولتی این شهرستان با اشاره به فعالیت‌ها در دو عرصه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: در عرصه سخت‌افزاری پیشرفت‌های خوب و چشمگیری داشتیم.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با اشاره به مسؤولیت اتحادیه‌ها و اصناف در نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: امام علی (علیه السلام) فرمودند؛ امر به معروف و نهی از منکر مرگی را نزدیک نمی‌کند و رزقی را از بین نمی‌برد.

شفیعی‌زاده به افزایش برکت مال با انجام امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و یادآور شد: امر به معروف و نهی از منکر کمک‌کننده به تقوا است.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر معجزه اسلام است، اظهار کرد: تنها راهکار برون‌رفت از معضلات فرهنگی و اجتماعی پرداختن به امر به معروف و نهی از منکر است و این امر نیاز به اراده و مطالبه عمومی دارد.

امام جمعه موقت رشت از اجرای برنامه‌های مختلف در راستای امر به معروف و نهی از منکر در اصناف گیلان خبر داد و افزود: آموزش‌های تئوری باید تبدیل به رفتار شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + ده =