امروز به یک جهاد فرهنگی در جامعه نیاز داریم

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، مرتضی صفری در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: برگزاری نشست‌ها و جشنواره‌هایی به منظور بیان دیدگاههای مردم و مسؤولان در مورد پیچیده‌ترین مسائل روز دنیا مانند، جبهه استکبار جهانی، لابی صهیونیست و تخریب باورهای دینی ضروری است.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در بحث رسانه‌ها ابراز کرد: امروز ما با پیچیده‌ترین شرایط روز دنیا و در عین حال شفاف‌ترین و رودرورترین جبهه حق علیه باطل مواجه هستیم که جبهه حق انقلاب اسلامی است و امریکا و حامیانش در طرف باطل قرار دارند.

صفری با اشاره به اینکه جنگ نرم علمی و طراحی شده از طرف دشمن است، بیان کرد: تذکر لسانی و تبیین جایگاه امر به معروف و نهی از منکر دو وظیفه اصلی رسانه‌ها در این حوزه است و نیز تذکر لسانی باید به یک موضوع اجتماعی و فراگیر در جامعه تبدیل شود.

وی پرداختن به موضوع امر به معروف و نهی از منکر را از مهمترین رویکردهای صدا و سیمای مرکز زنجان عنوان کرد و افزود: بومی کردن این فریضه در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان بیان کرد: مهمترین وظیفه‌ای که برعهده رسانه‌ها قرار گرفته این است که در مقابل هجمه‌های ایجاد شده چه در فضای سایبری، در رسانه‌های مکتوب یا دیداری و شنیداری چهره رقیب را برای مردم روشن سازند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سیزده =