مرکز مشاوره آسیب‌های فضای مجازی در زنجان راه‌اندازی می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، نوید کمالی امروز در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: قرارگاه رسانه‌ای امر به معروف و نهی از منکر در استان زنجان شکل گرفته است و موارد موجود در جامعه در این قرارگاه رصد و برای برطرف کردن آن اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی ابراز کرد: مرکز مشاوره حقوقی به منظور ارائه مشاروه رایگان برای حامیان آمران به معروف و ناهیان از منکر در حوزه‌های رسانه‌ای در استان زنجان راه‌اندازی شده است.

معاون سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اهمیت آشنایی با فضای مجازی بیان کرد: مرکز مشاوره آسیب‌های فضای مجازی برای مشاوره رایگان به فعالان رسانه‌ای به‌زودی در زنجان راه‌اندازی می‌شود.

وی به اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: برگزاری جشنواره‌ای در این حوزه با حضور مردم و مدیران دستگاههای اجرایی نشان از ارزش بالای این موضوع در جامعه دارد.

کمالی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره امر به معروف و نهی از منکر از چهار ماه پیش کلید خورده است عنوان کرد: ۲۶۰ اثر به این جشنواره ارسال شده و ۱۴ نفر از برگزیدگان مورد تجلیل قرار گرفتند.

وی ابراز کرد: با همکاری بسیج رسانه استان زنجان با نهادهای فرهنگی از سال آینده جشنواره امر به معروف و نهی از منکر به شکل کشوری برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =