تمام مأموریت‌های نیروی انتظامی امر به معروف و نهی از منکر است

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان، سردار مسعود خرم‌نیا در جلسه استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: موضوع امر به معروف و نهی از منکر در ساختار نیروهای مسلح و از جمله نیروی انتظامی تا رده‌های شهرستانی پیش می‌رود و مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
فرمانده نیروی انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: در طول ۱۷ روز بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ مورد تذکر لسانی در رابطه با بحث حجاب و عفاف در استان داده شده است و علاوه بر این، نظارت بر اماکن اقامتی و واحدهای صنفی با روش‌های اثرگذار انجام می‌شود.
وی افزود: به دلیل نبود پارک و یا سالن مخصوص بانوان، تمامی رده‌های سنی مرد و زن در پارک‌ها از ست‌های ورزشی استفاده می‌کنند که چهره خوبی ندارد.
خرم‌نیا گفت: نیروی انتظامی آمادگی دارد، در صورتی که شهروندان موارد معضل و یا بزه‌کاری را به ما گزارش کنند، با هدف رفع مشکل و مقابله با ناهنجاری وارد شود.
فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: جلوی دانشگاه‌های ما به ویژه در ایام صبح و ظهر کلکسیون مد و آرایش می‌شود و اگر دانشگاه نمی‌تواند به تنهایی آن را برطرف کند اما می‌تواند در بخشی از آن تاثیرگذار باشد.
خرم‌نیا تاکید کرد: همه مسوولان و دستگاه‌ها باید کمک کنند تا این وضعیت به نوعی مدیریت شود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 4 =