پیام رهبر امر به معروف و نهی از منکر است

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، سومین مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها و سازمانها به میزبانی وزارت صنعت معدن و تجارت با حضور معاون دولت به مردم ستاد ودبیران وزارتخانه ها و سازمانها برگزار شد.

در این نشست هاشمیان با بیان اینکه در آستانه ماه محرم قرار داریم و باید به این مساله فکر کنیم چه موضوعی قیام سید الشهدا علیه السلام را دامن زد گفت: دگرگون شدن فرهنگ علوی، به انحراف کشیده شدن جامعه آن دوران و بی تفاوتی مردم و امر به معروف و نهی از منکر عامل این قیام بودو الان نیز بی تفاوتی مردم نسبت به فریضتین ، ولی امر را تنها می گذارد.

وی با اشاره به پیام رهبر معظم در خصوص حج و حادثه منا افزود: این پیام سکوتها را می شکند و ایستادگی در مقابل استکبار است و به عبارتی امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح جامعه ما است علاوه بر آن اهتمام همه، احیا و اجرای این فریضه است به ویژه درنظام اداری .

معاون دولت به مردم ستاد تصریح کرد: دستگاهها باید بسیج شوند تا در این حوزه فعال گردند چرا که در فضای مجازی جریان سازی ها و شبکه های ماهواره ای و تشکیل اتاق فکر ها برای تهاجم فرهنگی علیه نظام به شکل گسترده در جریان است و ما امروز سربازان اصلاحات در جامعه بر مبنای امر به معروف و نهی از منکر هستیم.

هاشمیان با بیان اینکه باید جامعه بدون منکر داشته باشیم اظهار داشت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها و سازمانها اعضای خود و یاوران معروف را معرفی کنند دبیر خانه شورای امر به معروف تشکیل شود مصادیق معروف و منکر حوزه ها مشخص شود و گزارش در فرم مخصوص صورتجلسات به ستاد ارائه شود تا گزارش شش ماهه ای که باید تقدیم رهبر معظم و سران قوا و مجلس شود را آماده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر در حوزه زنان و خانواده باید تقویت شود گفت: با ملاقات با خانم مولاوردی که استقبال خوبی از اجرای فریضتین داشت مقرر شد حوزه زنان در کل استانها جدی تر به موضوع امر به معروف و نهی از منکر بپردازد .

وی به جلسات با صدا و سیما نیز اشاره کرد و افزود: سازمان صدا سیما با رویکرد فریضتین برای شوراهای وزارتخانه ها که تولید فیلم کوتاه و کلیپ نمایند بدون هزینه پخش و با برند آن صنف و شورا این برنامه سازی ها را از شبکه های مختلف صدا و سیما پخش خواهد کرد.

این مسئول در پایان ضمن ارائه برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر به دبیران شوراهای وزارتخانه ها و سازمانها گفت: برنامه های امسال هفته امر به معروف و نهی از منکر گسترده تر از سالهای گذشته است و یکی از این برنامه ها تجمع عظیمی در سالن اجتماعات صدا و سیما با حضور آقای لاریجانی رییس محترم قوه مقننه است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − سیزده =