امر معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده ای است که باید به طور جدی به آن پرداخته شود

 

 

به گزارش خانه خشتی ؛ سرهنگ نصرالله عباسی در جلسه شورای امر معروف و نهی از منکر شهرستان رفسنجان ضمن اشاره به همزمان بودن هفته امر به معروف و نهی از منکر با دهه محرم اظهار داشت :ما با جمع اوری بیش از ۵۰۰ قلیان کار را بسیار بزرگی را انجام دادیم و پیشنها د می کنیم که با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در معدوم سازی این قلیانها اقدام شود تا برای بقیه شهرستانها هم الگو شود .

وی افزود :ما زمانی میتوانیم نتیجه کار خود را ببینیم که بتوانیم از شکل گیری دوباره آن جلوگیری کنیم .

عباسی به هجوم فرهنگی و تقدس زدایی دشمن در باورهای دینی جامعه اشاره کرد و گفت :دشمن فرهنگ عاشورایی ما را نشانه گرفته است و امر معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده ای است که باید به طور جدی به ان پرداخته شود .

وی بیان داشت :ما باید با جمع اوری عاملین امر به معروف در یک جا با آگاه سازی آنها در این زمینه، به چگونگی برخورد با معضلات جامعه بپردازیم.

عباسی برنامه ریزی صحیح و اصولی راه موفقیت در این زمینه دانست و گفت: برنامه ریزی درست ما را به نتیجه می رساند، با مدیرت جهادی پیش برویم و باید بر روی کانون های معضلات در جامعه کار کرد .

وی با بیان اینکه بعضی وقتها باید در این راستا مقابله و مبارزه کرد گفت: مردم در کار فرهنگی وظیفه شان را انجام نمی دهند کار فرهنگی، امر به معروف و پیشگیری باید اول باشد پشت سر آن مبارزه و مقابله شود اگر مقابله نباشد کار درست نمی شود .

وی به بحث بی حجابی و معضلات آن در جامعه اشاره کرد و گفت: بر اساس اعتقادات دینی یک سری از بانوان حجاب را رعایت می کنند و تعدادی هم در این حیطه آزاد هستند باید در این زمینه مقابله صورت گیرد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هفت =