آموزش، امری اساسی در راستای اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر است

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، حجت الاسلام فخر الدینی، مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد در نشست شورای این ستاد گفت: ما در زمان غیبت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) وظایفی را بر عهده داریم که شناختن وظیفه خود، تشخیص اصل از فرع از جمله آنها است.

وی افزود: ما باید مواظب باشیم که افراد سود جو نباید بتوانند از ما استفاده در راه اهداف خود داشته باشند.

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد تصریح کرد: دشمنان برای رسیدن به هدف خود با پررویی عمل می کنند و برای این که در مقابل حق بیایستد با پرروگری اقدام می کند که ما باید با توکل به خدا عمل کنیم تا خداوند نیز بر کار ما اثر بگذارد.

حجت الاسلام میر فخر الدین تصریح کرد: ما نباید بگذاریم که آنها پررو شوند و با دوری از کم رویی اقدام کنیم.

وی ادامه داد: در امر به معروف و نهی از منکر ما باید آموزش دیده باشیم و اطلاعات خوبی داشته باشیم تا بتوانیم به شبهاتی که دشمنان ایجاد می کنند پاسخ دهیم.

این مقام مسؤول گفت: کسی که می خواهد در ستاد انجام وظیفه کند باید اطلاعات خود را افزایش دهد که در این راستا ما کلاس های آموزشی را نیز برگزار کرده ایم.

حجت الاسلام میرفخرالدین بیان کرد: لازم است تا تک تک ما آموزش لازم را ببینیم و از آنچه که امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) را می رنجانند دوری کنیم و با آنها مقابله کنیم.

وی ادامه داد: طریقه اجرای امر نیز از دیگر موارد حساس است که باید برای آن توجه خاص داشته باشیم و نحوه آن را نیز آموزش ببینیم تا بتوانیم اثرگذاری بیشتری داشته باشیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =