معرفی واقعیت امر به معروف و نهی از منکر باعث استقبال مردم می شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، یاسر قزوهی، جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان، عصر روز گذشته (۵ مهر) در همایش راهنمایان سواد رسانه ای، جایگاه و نقش سواد رسانه ای در گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر سراسر محبت و رافت است.

وی افزود: بی تفاوتی نسبت به امر معروف و نهی از منکر باعث بی حسی نسبت به اعضای جامعه خواهد شد که در پی آن مشکلاتی در جامعه پیش خواهد آمد.

قزوهی با اشاره به اینکه انجام برخی از حرکت ها باعث شده تا روح دین خشن آلود جلوه داده شود، اظهارداشت: باید یک بازنگری نسبت به اجرای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر صورت گیرد.

وی تصریح کرد: امروز وقتی حرف از امر به معروف و نهی از منکر به میان می آید همه ذهن ها به طرف خشونت و درگیری معطوف می شود.

این مقام مسؤول گفت: اگر بتوانیم واقعیت امر به معروف و نهی از منکر را برای مردم معرفی کنیم استقبال خوبی از سوی مردم شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه منکرات تنها حجاب نیست، افزود: رد شدن از چراغ قرمز هم جزو منکرات است که برای آباد کردن مملکت خود نیاز است تا همه ما در کنار هم قرار گیریم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =