برخورد با ناهنجاری ها در سواحل رسالت ترک نشدنی نیروی انتظامی است

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس،در هشتمین کمیسیون طرح دریا با اشاره به افزایش ۶۵ درصدی ورود مسافران و رشد ۴۳ درصدی افزایش تردد در استان مازندران در سال جاری، اظهار داشت: این حجم از ورود مسافر برقراری نظم و امنیت در استان را به یک مسئولیت خطیر تبدیل می کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ۱۲۰ شهرک در مازندران این استان را در میان سایر استان ها متمایز می کند، تصریح کرد: ساماندهی مراکز اقامتی از دغدغه های جدی پلیس به شمار می رود.

وی با تاکید بر اینکه برخورد با ناهنجاری ها در سواحل، رسالت ترک نشدنی نیروی انتظامی است، تصریح کرد: اقدامات فرهنگی و احیای امر به معروف و نهی از منکر با استفاده از ظرفیت روحانیت از اقدامات صورت گرفته در این حوزه است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به راه اندازی مراکز مشاوره و ایستگاه های سیار در سواحل و تفرجگاه ها، خاطرنشان کرد: تلاش شده است با اطلاع رسانی صحیح به تنویر افکار عمومی پرداخته شود.

سردار میرفیضی طرح دریا را یک طرح ملی دانست و اضافه کرد: این طرح همه مولفه های یک طرح ملی را دارد‌.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه طرح دریا را نباید تتها محدود به دریا بدانیم، خاطرنشان کرد: این طرح باید به عنوان طرح تابستان در نظرگرفته شود.#

لینک خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.