تصور اشتباه افراد از دلایل کاهش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ سید عبدلله ارجاعی در جلسه دبیران شوراهای امر به معرف ونهی از منکر ادارات کل استان خراسان رضوی افزود: براساس نظر فقها و مقام معظم رهبری تأثیر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بسیار بالا است.

وی گفت: دبیران شوراهای امر به معروف ونهی از منکر ادارت در کنار برگزاری جشنواره مفلحون تلاش در تغییر نگاه سایر اعضاء اداره و ارباب رجوع نسبت به موضوع امر به معروف و نهی از منکر را داشته باشند.

احسان ارکانی معاون ادارت وسازمان های امر به معروف و نهی از منکر استان نیز گفت: جشنواره مفلحون در حوزه ادارت وسازمان های استان برای دومین سال برگزار می شود و مبنای برگزاری این جشنواره آیه ۱۰۴سوره آل عمران می باشد.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی وانتخاب آمران و ناهیان برتر در ۲ سطح مدیران وکارمندان٬ گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر٬ ارتقاء منزلت آمران به معروف و ناهیان از منکر و شناسایی الگوهای رفتاری و بستر سازی الگو پذیری اجتماعی می باشد.

معاون سازمان ها وادارات امر به معروف و نهی از منکر استان گفت: برای انتخاب نفرات برتر در ادارت کمیته هایی تشکیل شده است که ریاست اداره بعنوان رییس کمیته و نماینده ولی فقیه٬ مدیر امور اداری٬ فرمانده پایگاه بسیج و مسؤل حراست اداره٬ دیگر اعضاء کمیته هستند.

لینک خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.