حفظ انقلاب وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است

 

به گزارش پلایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از ایثار واحد خراسان رضوی، مراسم گرامیداشت تنها شهید امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فریمان شهید «محمد کبیری فریمانی» در سالن اجتماعات شهید مطهری این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام محمد حسین ایزدی امام جمعه شهرستان فریمان با حضور در این مراسم گفت: شهید از آن رو زنده و جاوید است که هستی خویش را با هست هستی پیوند جاودانه زده و به‌برکت همین پیوند مقدس است که چون‌، ستاره‌ای پرفروغ در افق آسمان هدایت، راه خانه دوست را اشاره می‌کند.

وی افزود: امروز در این مراسم جمع شده‌ایم تا به خود و به دیگران بفهمانیم امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه متبلور شود.

وی خاطر نشان کرد: انقلاب ما به برکت امر به معروف و نهی از منکر پیروز شد و الان حفظ انقلاب وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است.

این مراسم با حضور شهردار، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران فریمان، معاون فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس آموزش و پرورش ، رئیس تربیت بدنی و جوانان، دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان ، خانوادهای شهدا و ایثارگران شهرستان برگزار شد.

گفتنی است در پایان مراسم از خانواده شهید «محمد کبیری فریمانی» تجلیل به عمل آمد.

لینک خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.