۹ دی تجلی احیای امر به معروف و مقابله با منکر بود

 

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ به نقل از محمود الله‌مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: جریان فتنه به سردمداری برخی خواص بی‌بصیرت شکل گرفت که با طرح تقلب در انتخابات ۸۸ می‌خواستند زمینه را برای براندازی نظام اسلامی مهیا سازند.

وی تصریح کرد: جریان فتنه که از سوی دشمنان نظام اسلامی پشتیبانی و از حمایت‌های آنان بهره‌مند می‌شدند، به دلیل بی‌بصیرتی دستورات عوامل ضدنظام و اسلام را اجابت کردند و در آزمونی بزرگ مردود شدند.

به گفته دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، جریان فتنه با انحراف از مسیر درست نظام، زمینه‌ای را فراهم کرد که دشمنان از طریق تریبون‌های مختلف مردم را به شورش علیه نظام اسلامی دعوت می‌کردند.

الله مرادی گفت: قیام امام حسین (ع) برای امر ترویج به معروف و نهی از منکر بود و مردم با حرکتی دشمن‌شکن در روز ۹ دی بزرگترین معروف را به نمایش گذاشتند و به دشمنان ثابت کردند که در راه دفاع از اسلام، دین و ولایت و انقلاب اسلامی لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: آنان که ریشه نظام اسلامی و دین اسلام را هدف قرار داده بودند با دستاویز طرح تقلب در انتخابات وارد شدند تا جایی که در روز عاشورا به مقدسات دین اسلام و عاشورا به عنوان یکی از پایه‌های دین اسلام و ولایت فقیه هتاکی کردند.

الله‌مرادی افزود: از آنجایی که پایه‌های نظام بر اساس دین اسلام و قرآن و شریعت بنیان نهاده شده است، مردم خود برای حفاظت از آن با هر چیزی که علیه این انقلاب باشد، مقابله خواهند کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطرنشان کرد: مردم عمل فتنه‌گران در هتک حرمت عاشورا را برنتابیدند و با ریختن به خیابان‌ها، فتنه‌گران را به زباله‌دان تاریخ انداختند.

وی خاطرنشان کرد: قیام امام حسین (ع) برای امر ترویج به معروف و نهی از منکر بود و مردم با حرکتی دشمن‌شکن در روز ۹ دی بزرگترین معروف را به نمایش گذاشتند و به دشمنان ثابت کردند که در راه دفاع از اسلام، دین و ولایت و انقلاب اسلامی لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد.

الله‌مرادی یادآور شد: دشمنان و فتنه‌گران با خلق حماسه ۹ دی رسوا شدند و با مشاهده چنین حرکتی به سوراخ خود خزیدند که برای همیشه تاریخ نام آنان به عنوان طرفداران ضد دین در اذهان باقی می‌ماند.

وی رهبری‌های داهیانه مقام عظمای ولایت و پیروی ملت از معظم‌له، افزایش بصیرت ملت و زمان‌شناسی آنان را از عوامل خلق حماسه ۹ دی ذکر کرد و گفت: ما باید نهم دی را به عنوان یک روز سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلابمان زنده بداریم، چراکه حماسه باشکوه آن روز فتنه‌ای خطرناک را باطل کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در پایان ۹ دی را تجلی بصیرت، قدرت درک، دشمن‌شناسی و تکلیف‌شناسی مردم دانست و گفت: مردم پیوند مستحکمی با ولایت و رهبری دارند و همین امر سبب شد در ۹ دی به صحنه بیایند و بزرگترین معروف یعنی حماسه ۹ دی را رقم بزنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =