امر به معروف و نهی از منکر، بازوان امنیت به شمار می روند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری پلیس ، در مراسم افتتاح مرکز هشدار الکترونیک (مها)؛ آیت الله “عبدالکریم عابدینینماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار داشت: اولین و مهمترین نیاز انسان از زمان حضور آدم در کره خاکی مسئله امنیت بوده و هست و وقتی قرآن موضوع امنیت را مطرح می کند به گونه ای بیان می شود که امنیت از همه نیازها مهمتر است.

وی افزود: خداوند متعال وقتی که درباره خانه کعبه صحبت می کند از آن به عنوان خانه امن نام می برد و می فرماید هرکس وارد آن شود ، امن و امان خواهد بود یعنی امنیت را به عنوان یک آرزویی در ذهن انسان ها ترسیم می کند.

آیت الله عابدینی بیان کرد: ایمان از امن و امان و بر اساس روایت ، ولایت ، نماز ، روزه ، حج و زکات ستون فقرات و پایه های مستحکم امنیت هستند .

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از بازوان امنیت به شمار می روند، تصریح کرد: اگر دقت کنیم ، موضوع امنیت مانند ایمان نقش محوری دارد به گونه ای که در یک نگاه” مها سرعت ” مهندسی شده و نظام مند به دین ، همه مسائل دینی با امنیت و ایمان همراه هستند تا آرامش خاطر برای مردم فراهم شود.

در این مراسم سردار “مهدی محمودی” فرمانده انتظامی استان قزوین اظهار داشت: امنیت استان قزوین در شاخص های بسیار خوبی قرار دارد و با به روز کردن تجهیزات خود امیدواریم سرعت خدمت رسانی به مردم نیز هر سال بهتر شود.

در ادامه این مراسم، ” عبدالمحمد زاهدی ” استاندار قزوین بیان داشت: فلسفه تشکیل همه حکومت ها تامین امنیت است و امروز بهترین امنیت در کشور ما به لطف و تلاش شبانه روزی پلیس به خوبی محقق شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.