صداوسیما ابزار امروزی امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایکنا از گیلان، مصطفی سالاری، استاندار گیلان روز گذشته، ۱۱ خرداد در جشن سپاس از خانواده بزرگ صداوسیمای امرکز استان که در محل سالن جام جم مجموعه رفاهی – آموزشی صداوسیما در زیباکنار برگزار شد، با بیان اینکه کلیدواژه و رمز مقابله با هر تهدیدی، وحدت است، خاطرنشان کرد: وحدت، مقوله ای است که ایجاب می کند، هرچه مورد تهاجم و فشار عناصر خارج از کشور قرار بگیریم، باید‌ برای تقویت وحدت موجود در جامعه اهتمام بیشتری داشته باشیم.

وی اضافه کرد: آنچه به قصد دشمنی علیه نظام مقدس اسلامی ما لفاظی می شود را باید در عمل و با کمک هم خنثی کنیم.

 

نماینده عالی دولت در گیلان، با تاکید بر لزوم بهبود وضعیت معیشت‌ و رونق اقتصادی و شکوفایی اجتماعی و فرهنگی در استان، عنوان کرد: در شرایطی که مستحکم تر و مقاوم تر از همیشه در مسیر بهره گیری از مواهب خدادادی مان تلاش کنیم، به مراتب وضعیتی بهتر از امروز خواهیم داشت.

سالاری تصریح کرد: صداوسیما نقش اساسی در پیشبرد اهداف ملی دارد و در این میان پشتیبانی خانواده ها از کارکنان صداوسیما کاملا ملموس و قابل تحسین است.

وی با بیان اینکه شرایط امروز جامعه به گونه ای است که امیدآفرینی بخشی از وظایف ما محسوب می شود، نقد سازنده را پذیرفتنی دانست و گفت: انتظار از صداوسیما این است که انتقادهای مطرح شده در رسانه، انعکاس دهنده مطالبه و انتقاد مردم باشد.

استاندار گیلان، صداوسیما را مهم‌ترین ابزار امروزی امر به معروف و نهی از منکر قلمداد کرد و یادآور شد: خوشبختانه از عملکرد صداوسیما در استان رضایت داریم و امیدواریم روند عملکرد به نحوی باشد که وحدت و امید را بیش از پیش در بین مردم تقویت کند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − نه =