استکبار ستیزی از خصوصیت بارز امام خمینی (ره)

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، حجت الاسلام حسن صادقی نسب شنبه شب در مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در گناباد افزود: بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی بخش اعظم عمر خود را در راه امر به معروف و نهی از منکر و بیداری و بصیرت افزایی مسلمانان و مردم ایران گذراند و دین اسلام را به صحنه فعالیتهای سیاسی و اجتماعی جامعه آورد.
وی اظهار کرد: امام خمینی (ره) با درایت به مبارزه با ضد ارزشها رفته و در مقابل سیاستهای دین زدایی دشمنان واکنش نشان داده و ارزشهای دین مبین اسلام را احیا کرد.
وی گفت: امام راحل در دل مردم بیدار دل و همه آزادی خواهان جهان جا دارد و همه مردم برای ایشان احترام خاصی قائل بوده و همواره از امام خمینی (ره) به نیکی یاد می کنند.
امام جمعه گناباد همچنین از حضور گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم سالروز ارتحال امام خمینی (ره) به عنوان پایبندی آنان به آرمانهای بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: مردم ولایتمدار با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب که همانا راه امام راحل است، وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی نشان می دهند.
در این مراسم ۲۷ هیات مذهبی از مناطق شهری و روستایی گناباد با عزاداری یاد و خاطره بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
شهرستان گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =