سیره و منش و آرمان شهدا، بهترین الگوی امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از قم، «احمد حسینی» با اشاره به لزوم تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای نسل جوان اظهار داشت: ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می‌گذرد و علیرغم همه تنگنا‌ها و دشمنی‌های دشمنان، با حضور مردم ولایتمدار و بصیر، انقلاب همواره پویا و روبه جلو در حرکت بوده است.

وی افزود: فراز و نشیب‌های انقلاب نشان می‌دهد در هر زمان و موقعیتی که بیشتر به فرهنگ عاشورایی که نمونه آن در ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس متجلی است، متمسک بوده ایم، با عزت و سرافرازی بیشتری از گذرگاه‌های خطرناک عبور کرده ایم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم خاطرنشان کرد: امروز سیره و منش و آرمان شهدا بهترین الگوی امر به معروف، بصیرت، دشمن شناسی و ولایتمداری و … است و لذا ضرورت دارد با تمامی توان، فرهنگ ایثار و شهادت برای جامعه بخصوص قشر جوان به خوبی بازگو شود.
وی یادآور شد: در این راستا و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، ساخت ۴۰ برنامه تلویزیونی با عنوان «راه من» و با شعار «ما توانستیم» از سوی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس قم در دستور کار قرار گرفته است.
حسینی تصریح کرد: این مجموعه ۴۰ قسمتی حامل این پیام است که می‌توان با صبر و استقامت و بصیرت و با تبعیت از رهنمود‌های راهگشای مقام عظمای ولایت و نیز اتصال به فرهنگ عاشورایی ایثار و شهادت، تا صدور جهانی انقلاب و پیروزی کامل جبهه مقاومت، ثابت قدم در مسیر انقلاب ماند.
وی افزود: مجموعه برنامه‌های «راه من» گفتگومحور بوده و در هر قسمت، یکی از پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس که دوران جوانی خود را در اوج صحنه‌های آن دوران سپری کرده اند، به بیان خاطرات و دیگاه‌های خود برای جوانان امروز می‌پردازند.
لازم به ذکر است: نخستین قسمت مجموعه راه من، با حضور «سیدمهدی صادقی» استاندار قم، روز پنجشنبه هفتم تیر ساعت ۱۷:۵۰ از شبکه استانی سیمای نور پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 4 =